γρατσανηςΑνακοινώθηκαν πριν λίγο από την ΕΠΟ οι διαιτητές των παιχνιδιών της 5ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική. Στο κρίσιμο για τον Αχιλλέα Νεοκάστρου ματς με αντίπαλο τον αδιάφορο βαθμολογικά Αλμωπό Αριδαίας ορίστηκε ο Ευάγγελος Γρατσάνης (φωτ) του Συνδέσμου Τρικάλων, με βοηθούς τους Ευθύμη Κουρέντα και Ανδρονίκη Νιώτη του ίδιου Συνδέσμου.

Επίσης, ο Δημήτρης Μαλούτας του Συνδέσμου Ημαθίας με βοηθούς τους Γιάννη Καραγκιζόπουλο και Ανδρέα Μαυρόπουλο ορίστηκαν στο Φλαμούλι Τρικάλων, στον κρίσιμο αγώνα ανάμεσα στην τοπική ομάδα και τον Θεσπρωτό Ηγουμενίτσας.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ίασμου
Τεβεκέλης, Χαδήμογλου, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Ορέστης Ορεστιάδας – Νέστος Χρυσούπολης
Τσακαλίδης, Χριστάκογλου, Πασσαλής (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος

Ηρακλής Αμμουδιάς – Δόξα Πενταλόφου
Κυριαζίδης, Λιώλιας, Βασιλόπουλος (Έβρου)

Ακρίτας Κ. Νευροκοπίου – Ομόνοια Σίνδου
Παπαγγέλλης, Γκιόσης, Χατζής (Θράκης)

3ος όμιλος

Μουδανιά – Μ. Αλέξανδρος Βαφειοχωρίου
Βουρνέλης, Αϊναλής, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Αλμωπός Αριδαίας
Γρατσάνης, Κουρέντας, Νιώτη (Τρικάλων)

4ος όμιλος

ΠΑΣ Φλώρινα – Καστοριά
Φωτιάς, Δεμερτζής, Αποστολούδας (Πέλλας)

Καμβουνιακός Δεσκάτης – Μ. Αλέξανδρος Άρδασσας
Αγγελακόπουλος, Δίπλαρης, Τίκας (Καρδίτσας)

5ος όμιλος

ΑΟ Φλαμουλίου – Θεσπρωτός
Μαλούτας, Καραγκιζόπουλος, Μαυρόπουλος (Ημαθίας)

ΑΟ Βελισσαρίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Κελέκος, Μπουκουβάλας, Μπρέσιακας (Αιτωλοακαρνανίας)

6ος όμιλος

Ακαδημία Πλαταμώνα-Μυρίνη
Μυριούνης, Καρασαββίδης, Παπαγιάννης (Καστοριάς)

Πύρασος-Μαχητής Τερψιθέας
Τίκας Τρ., Τίκας Δ., Κολοκώτσιος (Ευρυτανίας)

7ος όμιλος

Στυλίδα – Κύμη
Φωτιάδης, Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)

Ένωση Άσπρα Σπίτια – Μυρίκη
Κόνιδας, Μπούνος, Καραγιάννης (Φωκίδας)

8ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-Σκουφάς Κομποτίου
Μιχαηλίδης, Σέμος, Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Ναυπακτιακός Αστέρας-ΠΑΣ Πρέβεζα
Καμπαξής, Φίλος, Μητρολιός (Εύβοιας)

9ος όμιλος

Εθνικός – Δόξα Βύρωνα
Βάτσιος, Παστρωμάς, Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Χαραυγιακός – Μοσχάτο
Κακριδής, Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)

10ος όμιλος

Κανάρης Νενητών – Αναγέννηση Γέρας
Σταθόπουλος, Κασσαβέτης, Κρετσίμος (Δυτ. Αττικής)

11ος όμιλος

ΠΑΟ Λουτράκι – Άτταλος Ν. Περάμου
Βρακάς, Καμπούρης, Σπανός (Εύβοιας)

12ος όμιλος

ΑΕ Κεφαλληνίας – Θύελλα Αμπελοκήπων
Νικολόπουλος, Αδαμόπουλος, Τσαλίκογλου (Μεσσηνίας)

Αναγέννηση Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Γαβρίλης, Μπατζιόπουλος, Γεωργακόπουλος (Αθηνών)

13ος όμιλος

Μεσσηνιακός – Φαλαισία
Μιχελής, Γεωργακόπουλος, Καλημέρης (Πειραιά)

Τροιζηνιακός – Ολυμπιακός Γυθείου
Τσαγκαράκης (Ρεθύμνου), Οικονόμου, Ντζουροπάνος (Δυτικής Αττικής)

14ος όμιλος

Ιωνία 2000 – Αγιος Νικόλαος
Φουκάκης, Λιανδράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)

Ζαρός – Ψηλορείτης
Σωτηριάδης, Μουδάτσος, Ζευκίλης (Λασιθίου)

Advertisements