football leagu4Στις 29/9 θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Football League, με το πρόγραμμα του Νότιου ομίλου να προκύπτει από κλήρωση την Πέμπτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά
Επισκοπή – Φωστήρας
Φωκικός – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων – Πανηλειακός
Ολυμπιακός Βόλου – Γλυφάδα

2η αγωνιστική
Επισκοπή – Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Χανιά – Φωκικός
Φωστήρας – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας – Ολυμπιακός Βόλου
Πανηλειακός – Γλυφάδα

3η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός
Αχαρναϊκός – Επισκοπή
Παναχαϊκή – ΑΟ Χανιά
Βύζας Μεγάρων – Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου – Καλλιθέα
Γλυφάδα – Παναιγιάλειος
Πανηλειακός – Αστέρας Μαγούλας

4η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών
Φωκικός – Παναχαϊκή
Επισκοπή – Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας – Γλυφάδα
Καλλιθέα – Πανηλειακός
Παναιγάλειος – Αστέρας Μαγούλας

5η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Παναχαϊκή
Βύζας Μεγάρων – Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Φωκικός
Γλυφάδα – Επισκοπή
Πανηλειακός – ΑΟ Χανιά
Αστέρας Μαγούλας – Φωστήρας
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

6η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων – Ηρακλής Ψαχνών
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός – Γλυφάδα
Φωκικός – Πανηλειακός
Επισκοπή – Αστέρας Μαγούλας
ΑΟ Χανιά – Παναιγιάλειος
Φωστήρας – Καλλιθέα

7η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Βόλου
Γλυφάδα – Βύζας Μεγάρων
Πανηλειακός – Παναχαϊκή
Αστέρας Μαγούλας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Φωκικός
Καλλιθέα – Επισκοπή
Φωστήρας – ΑΟ Χανιά

8η αγωνιστική
Γλυφάδα – Ηρακλής Ψαχνών
Ολυμπιακός Βόλου – Πανηλειακός
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Φωκικός – Φωστήρας
Επισκοπή – ΑΟ Χανιά

9η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Πανηλειακός
Αστέρας Μαγούλας – Γλυφάδα
Παναιγιάλειος – Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα – Βύζας Μεγάρων
Φωστήρας – Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός
Φωκικός – Επισκοπή

10η αγωνιστική
Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ψαχνών
Πανηελιακός – Παναιγιάλειος
Γλυφάδα – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου – Φωστήρας
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή – Επισκοπή
Αχαρναϊκός – Φωκικός

11η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Παναιγιάλειος
Καλλιθέα – Αστέρας Μαγούλας
Φωστήρας – Πανηλειακός
ΑΟ Χανιά – Γλυφάδα
Επισκοπή – Ολυμπιακός Βόλου
Φωκικός – Βύζας Μεγάρων
Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική
Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος – Φωστήρας
Αστέρας Μαγούλας – ΑΟ Χανιά
Πανηλειακός – Επισκοπή
Γλυφάδα – Φωκικός
Ολυμπιακός Βόλου – Αχαρναϊκός
Βύζας Μεγάρων – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας
ΑΟ Χανιά – Καλλιθέα
Επισκοπή – Παναιγιάλειος
Φωκικός – Αστέρας Μαγούλας
Αχαρναϊκός – Πανηλειακός
Παναχαϊκή – Γλυφάδα
Ολυμπιακός Βόλου – Βύζας Μεγάρων

Advertisements